دین‌محمدی: تعویض سجاد آقایی زودهنگام و عجیب بود/ استقلال بازی سختی در تبریز دارد

سیروس دین‌محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد پیروزی ۲ بر صفر مقابل پارس جنوبی جم گفت: استقلال در این بازی خیلی خوب بازی کرد به خصوص در نیمه اول زیرا هیچ موقعیتی به پارس جنوبی نداد و به گل هم رسید و ۲ بر صفر پیروز به رختکن رفت.

وی افزود: نتیجه ۲ بر صفر همانقدر که خوب است خطرناک هم است اما برای من یک مسئله خیلی عجیب بود تعویض سجاد آقایی بین دو نیمه آن هم در حالی که استقلال بازی خوبی را انجام داده بود یک تصمیم زودهنگام و عجیب بود. دلیلی نداشت استقلال یک نفر از فاز هجومی خود کم کند.

پیشکسوت استقلال افزود: وقتی آقایی تعویض شد مدافعان پارس جنوبی به خط حمله‌شان بیشتر کمک کردند ضمن اینکه تعویض زودهنگام ریسک بالایی دارد و دیدید که با مصدومیت زکی‌پور استقلال ۱۰ نفره شد و ۱۰ دقیقه آخر را با یک بازیکن کمتر بازی کرد و این کار را برای آبی‌پوشان سخت کرد.

دین‌محمدی در مورد بازی آینده استقلال با تراکتور در تبریز گفت: من بازی تراکتور مقابل صنعت نفت را دیدم. صنعت نفت جسورانه و با اشتیاق بازی کرد و پیروز شد. تراکتور تیم پرمهره‌ای است و بازی استقلال و تراکتور همیشه حساس بوده بازی سختی در انتظار استقلال است و هر دو تیم از مدعیان محسوب می‌شوند.

انتهای پیام/

نوشته دین‌محمدی: تعویض سجاد آقایی زودهنگام و عجیب بود/ استقلال بازی سختی در تبریز دارد اولین بار در اخبار ورزشی. پدیدار شد.