شیخ: فدراسیون از قراردادمان با هندی‌ها درصد می‌گیرد!/ هند در تلاش برای المپیکی کردن کبدی است

به گزارش خبرگزاری فارس، معراج شیخ کاپیتان تیم ملی کبدی درباره شرایط تیم ملی و کبدی صحبت کرد. شیخ در ابتدا گفت: در قوانین جدید مهاجم وقتی به زمین حریف می رود، ۳۰ ثانیه وقت دارد که تاچ کند و برگردد.

وی که در کشور هند بازی می کند درباره مصاحبه ای که در آن گفته بود فدراسیون کبدی مجبورش کرده ۱۲ درصد از قراردادهایش را به فدراسیون بدهد، توضیح داد: بله، متاسفانه دقیقا همین حالت است و نمی دانم چه بگویم! ما ۲۵ درصد به کشور هند مالیات می دهیم و آن وقت فدراسیون هم می گوید باید ۱۲ درصد از قراردادتان را هم به ما بدهید! کسانی که بالای ۵۰۰ میلیون قرارداد دارند، باید ۱۲ درصد و کسانی که زیر این مبلغ قرارداد دارند، باید ۱۰ درصد بدهند.

کاپیتان تیم ملی کبدی نقش دلالی و مدیر برنامه بودن فدراسیون را تایید کرد و یادآور شد:  فقط یک برگه آی تی سی برای مجوز ویزا برایمان صادر می کند. همه کارهای ما از طریق هند انجام می شود فقط باید یک دعوتنامه از فدراسیون بگیریم. همان برگه را به سفارت ببریم.

وی در این خصوص توضیح داد: ما قبل از اینکه ویزا را بگیریم، به فدراسیون برای گرفتن همین برگه رفتیم. یکی از مسئولان به نام آقای شکری که فکر کنم نائب رییس است و جدیدا آمده، گفتند باید اول چک یا سفته بدهی بعد هم محضر بروی و تعهد بدهی تا این برگه را به شما بدهم. من هم که از راه دور از زابل آمده بودم و کلی باید رفت و آمد می کردم تا ویزایم را بگیرم. چون تایم اداری هم داشت تمام می شد، دو ساعت بیشتر هم وقت نداشتم. بنابراین مجبور شدم چک بدهم و امضا کنم به محضر هم نرسیدم وگرنه باید می رفتم آن را هم امضا می کردم.

شیخ که میهمان برنامه «سلام صبح بخیر» بود، در پاسخ به اینکه آیا در اردو روزی ۱۰ هزار تومان می گیرند؟! گفت: تا روزی که من در اردو بودم، مجردها روزانه ۱۰ هزار و متاهل ها روزانه ۱۲ هزار تومان می گرفتند. یعنی اگر ۱۰ روز در اردو باشیم ۱۰۰ هزار تومان می گیریم! برای ما که از شهرهای دور می آییم این مبلغ کرایه از زابل تا زاهدان، از زاهدان تا فردوگاه و از فرودگاه تهران تا کمپمان می شود!

وی در پاسخ به اینکه کبدی چه زمانی وارد المپیک می شود؟ بیان کرد: هندی ها با مسابقاتی که دارند برگزار می کنند از تمام کشورهای جهان دارند بازیکن می آورند و حداقل روی نیمکت نگهشان می دارند و هر تیم باید حداقل یک لژیونر از هر کشوری داشته باشد. این را دارند گسترش می دهند تا کبدی را برای چهار سال آینده المپیکی کنند.

انتهای پیام/س

نوشته شیخ: فدراسیون از قراردادمان با هندی‌ها درصد می‌گیرد!/ هند در تلاش برای المپیکی کردن کبدی است اولین بار در اخبار ورزشی. پدیدار شد.