نوروزیان: تلاش می‌کنم از دوحه دست پر برگردم/ امیدوارم در خفیف هم سهمیه بگیریم

به گزارش خبرگزاری فارس، ملی‌پوشان تیراندازی ایران که خود را برای آخرین مسابقه کسب سهمیه المپیک آماده می‌کنند قرار است برای برگزاری اردوی تدارکاتی دوشنبه راهی هانوفر شوند.

پوریا نوروزیان، ملی‌پوش تیراندازی ایران در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی فارس، درباره شرایطش برای کسب سهمیه المپیک گفت: در مسابقات جهانی برزیل یک سهمیه گرفتیم و پرونده زنان در تفنگ بادی بسته شد. در تفنگ خفیف مردان و زنان در رقابت‌های آسیایی برای کسب سهمیه تلاش می‌کنند.

وی افزود: در مسابقات برزیل رکورد من بد نبود اما در تفنگ سه وضعیت، به خاطر دلایل مشخصی که همه می‌دانند، نتوانستیم خوب ظاهر شویم. رکورد شخصی من بسیار بالاتر بود؛ به طوری که حتی می‌توانستم راهی فینال شوم که این اتفاق رخ نداد. امیدوارم با سفر به هانوفر بتوانیم تا حدی مشکلات را کاهش دهیم. اگرچه با یک هفته اردو نمی‌توانیم امیدها را بالا ببریم چون باید از خیلی وقت پیش با فشنگ تمرین می‌کردیم اما حالا هم راضی هستیم. ما مانند ماهی دور مانده از آب به فشنگ تشنه هستیم و به گونه‌ای در هانوفر کار می‌کنیم که به اندازه یک سال باشد. همه تلاش‌مان را به کار می‌گیریم تا در قطر بتوانیم سهمیه‌ها را افزایش دهیم.

ملی‌پوش المپیکی ایران درباره اینکه آیا می‌تواند در قطر سهمیه بگیرد، عنوان کرد: در المپیک ریو در تفنگ بادی سهمیه گرفتم و نفرات شاخص بادی جهان هم در آسیا هستند اما در تفنگ خفیف، آسیا نسبت به جهان سطح پایین‌تری دارد. فکر می‌کنم با حریفان‌مان تقریبا در یک سطح هستیم اما آمادگی آنها از ما بالاتر است. تجربه نشان داده بچه‌های ما در شرایط سخت بهتر کار می‌کنند.

نوروزیان یادآور شد: خودم به کسب سهمیه خیلی امیدوارم. دوحه آخرین مسابقه است. تلاش می‌کنم دست پر برگردم و اتفاق ۴ سال پیش را تکرار کنم. می‌دانیم رقیبان‌مان چه کسانی هستند و کدام کشورها سهمیه گرفته‌اند به خاطر همین می‌گویم شانس‌مان در تفنگ خفیف هم خوب است.

انتهای پیام/ ج

نوشته نوروزیان: تلاش می‌کنم از دوحه دست پر برگردم/ امیدوارم در خفیف هم سهمیه بگیریم اولین بار در اخبار ورزشی. پدیدار شد.